SMART vložky

SMART vložky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
28 245
Vložka rozmery A/B
viac ... less

Nechce sa Vám používať kľúče a chcete kráčať s dobou? Ponúkame Vám v našom sortimente jedinečné riešenie a tým je otvárač dverí na diaľku. Všetko je to tak jednoduché. Diaľkové otváranie dverí nie je už len súčasťou automobilové priemyslu. Bránu do domu si môžete ochrániť takýmto systémom na diaľku, ktorý je revolučný a uľahčuje manipuláciu s ot...

Nechce sa Vám používať kľúče a chcete kráčať s dobou? Ponúkame Vám v našom sortimente jedinečné riešenie a tým je otvárač dverí na diaľku. Všetko je to tak jednoduché. Diaľkové otváranie dverí nie je už len súčasťou automobilové priemyslu. Bránu do domu si môžete ochrániť takýmto systémom na diaľku, ktorý je revolučný a uľahčuje manipuláciu s otváraním, zatváraním dverí.

Ponúkame otvárač dverí vďaka ktorému otvoríte dvere jednoducho bez kľúča.Elektrický otvárač dverí ponúka elegantné riešenie ako vyriešiť zamykanie vašich domových dverí efektívne.Ide o smart zámky, ktoré jednoducho odomknete z akéhokoľvek miesta, ale v ponuke sú aj klávesnice pre kódovaný vstup do domu.Svoj kód tak oznámite len vyvoleným osobám a tie sa do domu bez problémov dostanú aj bez kľúča.Všetko máte vďaka prepojeniu s chytrým telefónom pod kontrolou a viete kto kedy do domu prišiel.Svoje dvere si môžete obohatiť aj ďalšími dverovými doplnkami, ktoré máme v našej ponuke.

Detaily
Zobrazených je 1 - 8 z 8 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.