Visiace zámky

Visiace zámky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 45
Farba
viac ... less
Možnosť vyrobiť ďalší kľúč
viac ... less

Podkategórie

 • Široký výber visiacich zámkov na skrinku ponúkame práve tu, takže si vyberte ten najlepší pre vás. Visiaci zámok na skrinku môže byť obyčajný klasický liatinový, ktorý veľmi dobre poznáme všetci. Ale ak máte väčšie nároky, potom máme v ponuke aj zámky vyššej kvality, ktoré majú krytku na zámok, takže vám len tak nehrdzavie. Visiace zámky sú tiež v rôzne dlhých prevedeniach alebo vo forme U-zámku, kedy ho môžete využiť na zamykanie kolies, dvojkrídlových dverí alebo motocykla. Pokiaľ chcete zámok na dvere, potom možno lepšie využijete petlice a závory na ne určené.

 • Bezpečnostné visiace zámky spĺňajú certifikáciu pre bezpečnostnú triedu. Vyberáte bezpečnostný visiaci zámok na ochranu vášho majetku? V ponuke máme bezpečnostný visiaci zámok triedy 5 a 6. Zámky sú odolné proti odvŕtaniu, hrubej sile aj poveternostným vplyvom a všetky spĺňajú certifikáciu pre bezpečnostnú triedu. Všetky produkty sú u nás veľmi starostlivo popísané, takže si vyberiete ten správny bezpečnostný visiaci zámok podľa svojich preferencií. Visiace zámky majú vždy viac kľúčov, takže si môžete vybrať aj zámky s dvoma až šiestimi kľúčmi. Ak chcete zaistiť vaše cennosti o niečo dôkladnejšie, potom si kúpte aj trezor od nás.

 • Mosadzné visiace zámky predstavujú klasiku, ktorá má svojich zákazníkov. Hľadáte mosadzný visiaci zámok na ochranu vášho majetku? ponúkame rôzne druhy mosadzných visiacich zámkov od tých klasických, ktoré majú svojich stálych zákazníkov až po špeciálne kúsky. V ponuke máme napríklad mosadzné visiace zámky na číselný kód, kde sa teda vyhnete prípadnej strate kľúčov, ale aj špeciálne tvarované zámky na obmedzenie prekonania strmeňa. Zámok si môžete zavesiť na petlice od nás, ktoré si jednoducho aplikujete na vráta alebo dvere.

 • Kódové visiace zámky nepotrebujú kľúč, otvorenie je možné zadaním Vášho číselného kódu. Široký výber visiacich zámkov na kód nájdete u nás na jednom mieste. Visiace zámky na kód sú fajn v tom ohľade, že nemusíte mať pri sebe kľúče. Kódové zámky sa tak hodia aj na miesto, kde sa potrebuje dostať viac ľudí. Jednoducho si zvolíte ľubovoľné číselné heslo a vďaka tomu sa do vášho uzavretého miesta dostane každý, kto bude tajný číselný kód mať. V ponuke máme aj kódový zámok na cestovanie, ktorý je menší a skladnejší. Takže sa určite pozrite aj na iné druhy visiacich zámkov, ktoré v ponuke máme.

 • Rozmerovo výhodné visiace zámky pre Váš kufor a batožinu. Vybrané modely majú TSA certifikáciu, ktorá umožňuje letiskovej kontrole otvorenie zámku bez poškodenia. Ponúkame cestovné visiace zámky všetkého druhu, takže si u nás zaobstaráte klasické zámky na kľúč, ale aj zámok na kufor s kódom. Kódové visiace zámky na cesty sú ľahké a môžete si zaobstarať aj zámky v rôznych farebných variantoch, takže si bezpečne spoznáte ten svoj. Ponúkame tiež visiace zámky na cesty biometrické, čo znamená, že sú na odtlačok prsta a otvoríte ich tak iba vy svojim unikátnym odtlačkom. Pre zaistenie cenností v prípade cesty mimo domova by sa vám mohol hodiť aj kvalitný trezor, do ktorého schováte všetko cenné čo doma máte.

 • Vysoká kvalita materiálu a vhodnosť použitia do vonkajšieho a agresívneho prostredia. Hodila by sa vám kvalitná nerezová kladka na vráta od kôlne? Potom ste na správnom mieste. Nerezové kladky vydržia naozaj všetko, pretože nerez je odolný materiál. Pokiaľ teda potrebujete kladku, ktorá odolá všetkým poveternostným vplyvom napríklad aj na horách, potom si kúpte túto. Zamknete tak bez problémov kôlňu pri vašej horskej chate a nemusíte sa báť, že by zámok zhrdzavel. Ak ste vlastníkmi chaty tak by sa vám mohla hodiť aj informačná vitrína, kde vyvesíte všetky potrebné informácie pre nájomníkov.

 • U nás nájdete rôzne sady visiacich zámkov. Všetky sú od známeho výrobcu RICHTER CZECH. Vhodné sú na uzamknutie garáži, pivníc, brán a pod.

  Heslom týchto visiacich  zámkov je spoločný kľúč. Jedným kľúčom otvoríte všetko.

 • Visiace zámky majú vlastné kľúče, počet je však daný. Dajte si vyrobiť ďalšie kľúče za výhodné ceny. Zaujíma vás cena výroby kľúčov pre vaše domové dvere alebo visiaci zámok? Výroba kľúčov a ich cena sa odvíja hlavne od typu daného kľúča. Prirobenie kľúčov nie je problém, ale pokiaľ ide napríklad o bezpečnostné kľúče, potom je cena výroby oveľa vyššia ako u kľúčov klasických. Vyrobíme vám náhradné kľúče aj na visiace zámky, takže sa nemusíte báť, že sa do uzamknutého priestoru na petlicu pri strate kľúča nedostanete. Vždy je fajn mať niekde schovaný záložný kľúč.

 • Ponúkame najrozšírenejšie rozmery krúžkov na kľúče v cenovo výhodných sadách. Máme široký výber krúžkov na kľúče, takže si vyberiete podľa počtu a priemeru krúžkov. Krúžky na kľúče sa hodia hlavne pokiaľ máte veľký zväzok kľúčov. Využijete ich aj pokiaľ máte veľkú rodinu a potrebujete rozdeliť kľúče tak, aby mal každý svoje. Na krúžok si potom môže každý pridať poznávacie znamenie vo forme kľúčenky alebo identifikátora, takže si svoje kľúče bezpečne spoznáte. Ak ste sa presťahovali do novostavby alebo ste robili novú fasádu na starom dome, tak sa vám budú hodiť aj nové popisné čísla, ktoré ponúkame v rôznych variantoch.

 • Každý z nás ma množstvo kľúčov nie len od svojho bytu, práce, auta, schránky a od najrôznejších dverí. Kto by si to mal všetko z hlavy pamätať, čo je na čo. Preto Vám ponúkame označenia - identifikátory. V preklade to je jednoduché označenie kľúčov pomocou plastovej visačky v rôznych farebných vyhotoveniach. 

  Ponúkame visačky na kľúče s číslami, ktoré vám bezpečne uľahčia orientáciu v kľúčoch. Visačky na kľúče sú veľkým pomocníkom, pokiaľ máte väčšie množstvo kľúčov. Bezpečne si tak roztriediť kľúče od poštovej schránky, auta, bytu, kôlne, práce alebo pokladne. Jednoducho rozlíšite všetky vaše kľúče, ktoré vlastníte a nemusíte tak strácať čas skúšaním toho správneho. Identifikátory na kľúče sú vyrobené v rôznych farbách pre lepšiu orientáciu a taktiež si môžete do visačky napísať od čoho konkrétne sú.

 • Každému z Vás sa určite stalo, že Vám primrzol zámok a nešlo ho otvoriť. Preto v podkategórií údržba nájdete mazadlá presne na tento druh problému. Pomáhajú rozmraziť a hlavne premazať visiace zámky. Hlavnou výhodou je pozitívny vplyv na životnosť. Obsahuje to mechanický vstrekovač, takže s aplikáciou nie je žiaden väčší problém. 

  Hľadáte produkty na údržbu visiacich zámkov v domácnosti alebo na chate? Chcete si zaobstarať mazadlo na visiaci zámok, aby ste ich pravidelne premazávali zámkami? Potom ste na správnom mieste. Aj visiace zámky potrebujú svoju pravidelnú údržbu, aby nehrdzaveli. Tieto mazadlá môžete použiť aj v prípade zamrznutia zámku pri veľkých mrazoch. Všetky sa aplikujú veľmi jednoducho, pretože majú v balení aplikátor, ktorým sa dostanete aj do užších priestorov.

Kto by nepoznal klasické visiace zámky, ktoré sú už na našom trhu od nepamäti. Ak si potrebujete si potrebujete ochrániť svoj majetok, tak je to pre Vás ideálna voľba. Ponúkame Vám ich aj my.  Základné visiace zámky, ktoré sú z mosadze a taktiež aj rôzne iné prevedenia, akými sú zámky na kód, poprípade zámky na jeden kľúč. 

Ponúkame visiace zám...

Kto by nepoznal klasické visiace zámky, ktoré sú už na našom trhu od nepamäti. Ak si potrebujete si potrebujete ochrániť svoj majetok, tak je to pre Vás ideálna voľba. Ponúkame Vám ich aj my.  Základné visiace zámky, ktoré sú z mosadze a taktiež aj rôzne iné prevedenia, akými sú zámky na kód, poprípade zámky na jeden kľúč. 

Ponúkame visiace zámky klasické, bezpečnostné, mosadzné, kódové, cestovné, nerezové a množstvo ďalších produktov k tomu. Pokiaľ chcete visiaci zámok na kľúč, potom si u nás vyberiete z veľkého množstva produktov, ktoré v ponuke máme. Ak zháňate bezpečnostný visiaci zámok, potom sa pozrite aj na ponuku trezorov a pokladničiek, kde vám možno tiež padne niečo do oka. V prípade cestovania sa vám určite bude hodiť malý cestovný visiaci zámok, ktorý je na kód a môžete si ním uzamknúť napríklad kufor alebo stan v kempe.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 130 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.