Zatvárače dverí

Zatvárače dverí

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
9 97
Farba
viac ... less

Podkategórie

  • Zatvárače KABA sú zárukou kvality a ponúkame ich s aretáciou a bez aretácie. Všetky vyhotovenia sú v šedej farebnej kombinácií. Vhodné sú pre ľahké a ťažké dvere. Samozrejmosťou je samonastavenie doklapu.

  • Dverný zatvárač Richter je ideálnou voľbou pre interiérové dvere. Výhodou je nastaviteľná rýchlosť záklopu dverí a ramienko je súčasťou balenia. Farebné vyhotovenia sú v striebornej a bielej farbe. 

  • Zatvárače ASSA ABLOY

  • Zatvárače GEZE

Poznáte to, otvoríte dvere a zrazu sa za Vami zabuchnú. My Vám ponúkame jednoduché riešenie a tým sú zatvárače dverí. Ponúkame ich pre oba druhy dverí, pravé a ľavé s aretáciou a bez aretácie. Vhodné pre bytové jednotky, domy, byty a podobne. Všetky spĺňajú protipožiarny certifikát a nastavenie rýchlosti uzavretia dverí. Hydraulické zatvárače dv...

Poznáte to, otvoríte dvere a zrazu sa za Vami zabuchnú. My Vám ponúkame jednoduché riešenie a tým sú zatvárače dverí. Ponúkame ich pre oba druhy dverí, pravé a ľavé s aretáciou a bez aretácie. Vhodné pre bytové jednotky, domy, byty a podobne. Všetky spĺňajú protipožiarny certifikát a nastavenie rýchlosti uzavretia dverí. Hydraulické zatvárače dverí sú už bežnou súčasťou exteriérových dverí.

Detaily
Zobrazených je 1 - 28 z 28 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Skúsenosti

Už 20 rokov predávame
kľučky a schránky

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Pia. od 8.00 - 16.30
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.