Zatvárače dverí

Zatvárače dverí

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
10 105
Farba
viac ... less

Podkategórie

  • Dverný zatvárač Richter je ideálnou voľbou pre interiérové dvere. Výhodou je nastaviteľná rýchlosť záklopu dverí a ramienko je súčasťou balenia. Farebné vyhotovenia sú v striebornej a bielej farbe. 

  • Tieto zatvárače sú veľmi rozšírené a ich značka vraví za všetko. V našom sortimente nájdete mnoho druhov týchto zatváračov BRANO vo veľmi prijateľných cenách. Na výber Vám ponúkame z hydraulických zatváračov, pastorkových. Rozdiel je samozrejme vo váhe dverí a na to si treba dať pozor. Vybavené sú protipožiarnym zatváračom. Vhodné pre exteriér a interiér. 

  • Zatvárače ASSA ABLOY

  • Zatvárače GEZE

  • Zatvárače pre všetky typy dverí

Poznáte to, otvoríte dvere a zrazu sa za Vami zabuchnú. My Vám ponúkame jednoduché riešenie a tým sú zatvárače dverí. Ponúkame ich pre oba druhy dverí, pravé a ľavé s aretáciou a bez aretácie. Vhodné pre bytové jednotky, domy, byty a podobne. Všetky spĺňajú protipožiarny certifikát a nastavenie rýchlosti uzavretia dverí. Hydraulické zatvárače dv...

Poznáte to, otvoríte dvere a zrazu sa za Vami zabuchnú. My Vám ponúkame jednoduché riešenie a tým sú zatvárače dverí. Ponúkame ich pre oba druhy dverí, pravé a ľavé s aretáciou a bez aretácie. Vhodné pre bytové jednotky, domy, byty a podobne. Všetky spĺňajú protipožiarny certifikát a nastavenie rýchlosti uzavretia dverí. Hydraulické zatvárače dverí sú už bežnou súčasťou exteriérových dverí.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 46 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.