Nábytkové doplnky

Nábytkové doplnky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 19
Farba
viac ... less
Povrchová úprava
viac ... less

Podkategórie

  • Každému z Vás sa určite stalo, že sa mu doma odlomil alebo pokazil nábytkový záves. Ide síce o menšiu súčiastku, ale veľmi dôležitú. V našom obchode nájdete hydraulický náložný záves, ale aj klasický s 110 stupňovým uhlom otvorenie. Neváhajte a vyberte si len u nás tú správnu súčiastku, ktorú potrebujete.

  • Zunoval sa Vám vzhľad vašej domácnosti? Na to predsa nemusíte meniť celý interiér! V našej ponuke máme úchytky pre každého! Aj takýto maličký detail môže úplne zmeniť vzhľad vašej domácnosti. Nájdu sa tu nábytkové úchytky pre najmladších, pre pánov, no i panie ktoré si potrpia na krásu a eleganciu.

  • Chodia k Vám často návštevy, ste mnohočlenná domácnosť alebo len človek čo si potrpí na módu a máte doma veľa kabátov? Tieto nábytkové vešiaky Vám potom dokonale poslúžia! Ich dizajn sa hodí do každej vstupnej haly.

Kúpili ste si úplne nový nábytok, alebo nábytkovú súpravu a stále Vám v nej niečo chýba? Jedine u nás si môžete vybrať z nábytkových doplnkov. Konkrétne ide o náložný záves, ktorý je z vysoko odolného materiálu. Ponúkame aj hydraulický náložný záves.

na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 75 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.