Blog

Kategórie

Blog

 • Ako vybrať úchytky na nábytok? Kombinujte štýl aj praktickosť

  2021-08-04

  Či už zariaďujete nový dom, renovujete nábytok alebo sa rozhodujete, že vymeníte existujúcu kuchyňu, čaká na vás celý rad veľkých rozhodnutí. Umenie tkvie ale aj v detailoch. Práve detaily môžu byť pomyselnou čerešničkou na torte každého kúsku nábytku, alebo ho tiež môžu úplne potopiť. Vhodne zvolené úchytky na nábytok dokážu divy. A keď sa zamyslíte nad tým, ako často s nimi prídete do styku, určite budete súhlasiť, že kvalitné aj dizajnové úchytky rozhodne stoja za zváženie.

 • Šikovný visiaci zámok

  2017-02-28

  Ak ste o ňom ešte nečítali a nepočuli, niečo vám o ňom povieme. Svet digitalizácie nepozná medze a zámky nemôžu zostať pozadu. S šikovným visiacim zámkom už totiž nepotrebujete kľúče, nemusíte si pracne pamätať kombináciu čísiel a napriek tomu bude vaše koleso, skriňa ...

 • Bezpečnostné karta k bezpečnostnému zámku

  2017-02-26

  Viete k čomu slúži bezpečnostná karta k bezpečnostnému zámku? Je vždy súčasťou bezpečnostného zámku a bez nej nám zámočník nesmie urobiť žiadnu kópiu kľúča navyše. Bezpečnostná karta je dokladom, že máme právo nechať si vyhotoviť kľúč. Pri strate alebo krádeži kľúčov ...

 • Poštové schránky nielen na listy

  2017-02-23

  Poštové schránky a rôzne zostavy schránok dovedú dozdobiť vzhľad bránok, dverí, vrátok i domov. Vie byť funkčné, praktické a dizajnovo spracované zároveň. Poštové schránky sú v ponuke v rôznych veľkostiach, tvaroch, farbách a povrchových úpravách.

 • Pomôže bezpečnostný zámok?

  2017-02-18

  Chraňte si své kanceláře, společnosti, obchody, chaty a chalupy. Nedávejte nikomu možnost, aby se staly snadným terčem nezvaných návštěvníků. Pokud již máte bezpečnostní dveře, bez bezpečnostního zámku se neobejdete.

Predchádzajúce články »    

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Skúsenosti

Už 20 rokov predávame
kľučky a schránky

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Pia. od 8.00 - 16.30
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.