Blog

Kategórie

Blog

 • Bezpečnostné prvky, ktoré by nemali chýbať vo vašom dome

  2024-05-31

  Bezpečnosť domova je prioritou každého z nás. Či už žijete v rodinnom dome, byte alebo na vidieku, je dôležité zaistiť, aby bol váš domov chránený pred prípadnými hrozbami. V tomto článku sa pozrieme na kľúčové bezpečnostné prvky, ktoré by nemali chýbať vo vašom dome. Tieto prvky vám pomôžu zvýšiť bezpečnosť a poskytnú vám pokoj a istotu.

 • Výhody a nevýhody rôznych typov poštových schránok

  2024-05-27

  Výber správnej poštovej schránky môže výrazne ovplyvniť pohodlie a bezpečnosť pri prijímaní pošty. Existuje mnoho typov poštových schránok, z ktorých každý má svoje výhody a nevýhody. Tento článok vám pomôže porozumieť rozdielom medzi nimi a vybrať tú najvhodnejšiu pre vaše potreby.

 • Ako zlepšiť energetickú efektivitu vo vašom dome

  2024-04-30

  Energetická efektivita domova je kľúčová nielen pre zníženie mesačných výdavkov na energie, ale aj pre zmenšenie ekologickej stopy. Vo svetle rastúcich cien energií a narastajúceho dôrazu na udržateľnosť je optimalizácia spotreby energie vo vašom dome významnejšia ako inokedy. V nasledujúcom článku predstavíme niekoľko účinných krokov, ako zlepšiť energetickú efektivitu vášho obydlia.

 • Tipy pre efektívne využitie domáceho priestoru

  2024-04-27

  V dnešnej dobe, keď mnoho z nás trávi čas prác z domova alebo viac času strávime v osobnom prostredí, sa stáva efektívne využitie domáceho priestoru stále dôležitejšou témou. Správne usporiadanie a organizácia môže zlepšiť ako funkčnosť, tak celkovú atmosféru domova. V tomto článku nájdete praktické rady, ako na to.

 • Zabezpečenie domácnosti počas dovolenky

  2024-03-30

  Odchod na dovolenku by mal byť vzrušujúcim únikom od každodenných starostí, nie zdrojom nových obáv o bezpečnosť domova. Či už plánujete krátky výlet alebo dlhú dovolenku, je kľúčové zabezpečiť váš dom proti vlámaniu a ďalším rizikám. V nasledujúcom článku preberieme, ako efektívne chrániť váš dom, aby ste si mohli vašu dovolenku užiť bez zbytočných starostí.

Predchádzajúce články »    

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.