Videoukážky kľučiek

Vlastná skúsenosť je tá najlepšia, na základe ktorej sa môžete rozhodnúť. Keďže ale naše produkty môžete nájsť iba na našom e-shope, predstavíme vám ich najlepšie, ako sa to len dá - prostredníctvom videí.

Kľučky v praxi

Pri výbere kľučky prichádzate nakupovať s jasnou predstavou o tom, akú by ste chceli a kam by ste ju radi inštalovali. Ukážeme vám naše produkty nielen ako produkty v krabici, ale aj ako nainštalované súčasti vášho interiéru a exteriéru.

Plusy a mínusy

Pri jednotlivých kľučkách na našom e-shope sme vám spísali všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť. Vo videách dostanete aj náš odborný komentár k výhodám a nevýhodám kľučiek, aby ste vopred vedeli, či sú isté typy týchto stavebných súčastí tie pravé pre vás.

Užitočné návody

Videá sú efektívnym prostriedkom na to, aby ste si ľahko svojpomocne poradili s inštaláciou kľučiek tak, aby boli namontované správne a svoj účel plnili čo najdlhšie. Okrem užitočných informácii teda dostanete aj návody, vďaka ktorým sa v rýchlom čase naučíte tie správne montážne postupy.

Váš videosprievodca

Sme na trhu dekády a ako sme rástli my, tak sa vyvíjala aj technológia a menili aj vaše požiadavky. Nestagnovali sme a držali krok so všetkými inováciami, preto vám vieme v týchto videách poskytnúť relevantné informácie, založené na bohatých skúsenostiach, sledovaní trendov a vlastnej produkčnej činnosti. Budeme vás sprevádzať pri vašom nákupe na našom e-shope a cez tieto ukážky vám poskytneme detailný náhľad na naše produkty, aby ste sa vedeli ľahko rozhodnúť.


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.