Katalóg kľučiek

Na jednom mieste nájdete všetky typy a prevedenia kľučiek, ktoré vaše priestory budú vyžadovať. Vyberajte zo širokej ponuky, ktorá neustále rastie a prispôsobuje sa vašim potrebám a požiadavkám.

Kľučky na dvere

Kľučky z našej ponuky využijete na akékoľvek dvere či dvierka vo vašej domácnosti, kancelárskych priestoroch, v interiéri či exteriéri. Na výber máte pestrú škálu materiálov, medzi ktoré patria hliník, nerez alebo kov. Rôzna ponuka dizajnov poteší aj najnáročnejších z vás, pretože si dávame záležať na rozmanitosti nášho sortimentu.

Kľučky na okná

Estetické a kvalitné - to sú naše kľučky na okná, ktoré sú praktické na použitie na drevených alebo plastových okenných rámoch. Nájdete u nás ergonomické prevedenia, vyrábané s dôrazom na to, aby boli čo najpraktickejšie na otváranie vašich okien a vydržali čo najdlhšie. Preto si tak v KĽUČKE môžete vyberať prevedenia, ktoré sa rozhodne prispôsobia vašim potrebám.

Kľučky na bránu

Brány pri domácich či pracovných priestoroch musia zniesť veľa, čo zvládajú aj naše kľučky. Materiály sú vyberané z dôrazom na to, aby finálne prevedenie dokázalo úspešne a hlavne dlhodobo odolávať poveternostným vplyvom a prakticky zachovať kvalitu a funkciu kľučiek. Mysleli sme aj na dizajn, ktorý vám ponúkame ako v modernej, tak aj v rustikalnej podobe, aby ste vaše kľučky prispôsobili bránam bez ohľadu na ich vek.

Kľučky PREMIUM

Ak si potrpíte na dizajne a štýle vašich kľučiek, naša PREMIUM ponuka je to pravé pre vás. Sofistikovaný dizajn je výsledkom trendového prevedenia, inšpirovaného architektonickými výtvormi a umením. Do detailov prepracovaný každý centimeter plochy týchto kľučiek je zárukou estetiky a kvalít v jednom.


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.