Zámky a vložky

Zámky a vložky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 565
Farba
viac ... less
Povrchová úprava
viac ... less
Vložka rozmery A/B
viac ... less
Možnosť vyrobiť ďalší kľúč
viac ... less
Bezpečnostná trieda
viac ... less

Podkategórie

 • Kto by nepoznal klasické visiace zámky, ktoré sú už na našom trhu od nepamäti. Ak si potrebujete si potrebujete ochrániť svoj majetok, tak je to pre Vás ideálna voľba. Ponúkame Vám ich aj my.  Základné visiace zámky, ktoré sú z mosadze a taktiež aj rôzne iné prevedenia, akými sú zámky na kód, poprípade zámky na jeden kľúč. 

  Ponúkame visiace zámky klasické, bezpečnostné, mosadzné, kódové, cestovné, nerezové a množstvo ďalších produktov k tomu. Pokiaľ chcete visiaci zámok na kľúč, potom si u nás vyberiete z veľkého množstva produktov, ktoré v ponuke máme. Ak zháňate bezpečnostný visiaci zámok, potom sa pozrite aj na ponuku trezorov a pokladničiek, kde vám možno tiež padne niečo do oka. V prípade cestovania sa vám určite bude hodiť malý cestovný visiaci zámok, ktorý je na kód a môžete si ním uzamknúť napríklad kufor alebo stan v kempe.

 • Zadlabacie zámky sú neoddeliteľnou súčasťou každých dverí. Bez nich by to samozrejme neboli dvere. V našom sortimente nájdete zámky na kľúč, na WC, zámky na vložky a podobne. Vyrobené sú z toho najkvalitnejšieho materiálu a za prijateľné ceny. Vyberáte si nový zadlabací zámok do svojej domácnosti alebo firmy? Ponúkame zadlabací zámok do dverí, ktorý je na kľúč, elektro, určený na WC alebo špeciálne zámky na posuvné dvere. Ale máme samozrejme k dispozícii aj ďalšie varianty týchto typu zámkov. Vyberiete si tak podľa vašich požiadaviek a preferencií čo konkrétne potrebujete. Zadlabávacie zámky sa jednoducho schovajú do dverného zádlabu a otvárajú sa kľučkou alebo stavebnou cylindrickou vložkou, ktorú otvoríte pomocou kľúča.

 • Každý z nás má doma určite nejaký ten nábytok. Či sú to už skrinky, skrine, zásuvky. A čo je lepšie, ako si nechať doň namontovať nábytkový zámok, ktorý si môžete vybrať priamo u nás. Všetky zámky sú na kľúč a z poniklovanej oceľovej pásky, cenovo veľmi prijateľné. 

  Vyberáte nábytkové zámky na uzamknutie cenností v niektorom z nábytkov? Máme klasický zámok k nábytkovým dvierkam, ale aj špeciálny zámok na skriňu, ktorý je na odtlačok prstov. Ceny nábytkových zámkov sa pohybujú podľa typu a prevedenia. Ak riešite zámok na nábytok, tak by vás mohli zaujímať aj všetky ďalšie nábytkové doplnky, ktoré na našom eshope ponúkame. V prípade, že chcete svoje cennosti uchrániť naozaj starostlivo, potom odporúčame si zaobstarať sejf, či už mechanický alebo elektronický.

 • Potrebujete si ochrániť motorku, bicykel alebo iný majetok? Ponúkame Vám jedinečné lankové zámky, ktoré ponúkame v rôznych vyhotoveniach. Môže sa jednať o lamelový zámok, lankový zámok s blikajúcim svetlom poprípade na kód, reťazový zámok na bicykel, ktorý obsahuje kódovací systém s vyše okolo 100 000 kombináciami. Zlodeji nemajú šancu.

  Ponúkame lankový zámok v rôznych variantoch a prevedeniach, takže si určite vyberte taký, ktorý sa vám hodí. Pomocou lankového zámku môžete jednoducho zaistiť bicykel alebo motocykel, ale aj iné predmety ako je napríklad detský kočík či záhradný nábytok. Cena lankových zámkov sa pohybuje v rôznych cenových reláciách, pretože záleží aký zámok si konkrétne vyberiete. Ponúkame vám klasické lankové zámky na kľúče alebo kód, ale aj reťazové zámky potiahnuté textíliou alebo lamelové zámky, ktoré sú zvlášť odolné. K oceľovému lanku bez zámku si budete musieť zaobstarať aj visiaci zámok.

 • V našom sortimente môžete nájsť aj masívne prídavné zámky. Hodia sa hlavne na ochranu niečoho väčšieho, masívnejšieho. Tento prídavný zámok obsahuje samozrejme aj páku a tvorí ho najkvalitnejší i najmodernejší materiál len a len pre Vás. 

  Hľadáte prídavné zámky na zabezpečenie dverí? Prídavný zámok na dvere zaistí že sa budete v byte cítiť oveľa bezpečnejšie. Prídavný bezpečnostný zámok na dvere ponúkame v niekoľkých variantoch a môžete si tak vybrať či chcete prídavný zámok na vchodové dvere s retiazkou alebo bez. V ponuke máme aj samostatne poistné retiazky, pokiaľ by ste mali záujem konkrétne o tento druh tovaru. Prídavný zámok na dvere s vložkou vám zase zaistí, že budete môcť dvere otvoriť kľúčom aj z druhej strany. Ďalším skvelým prvkom na dvere sú kukátka, ktorými vidíte kto je pred dverami.

 • Vlastníte nejaké menšie motorové zariadenie, bicykel, menšiu loďku alebo chcete len uchrániť kočík poprípade svoju bránu? V našom sortimente nájdete niečo, čo Vám presne poslúži na tento účel. Bezpečnostné reťaze, ktoré sú s textíliou a ochranným krytom. Ponúkame ich v rôznych veľkostiach a dĺžkach. 

 • Potrebujete bezpečný zámok do svojich dverí? Ste tu správne. Ponúkame Vám rôzne druhy vložiek do dverí. Cez základné stavebné zložky ďalej bezpečnostné, ktoré ochránia váš majetok až po tie, ktoré sú na spoločný kľúč. V našom sortimente nájdete aj rôzne otváranie dverí na diaľkové ovládanie. Všetko je to z toho najkvalitnejšieho materiálu a zo známych značiek, ako FAB, EURO a pod.

Každý jeden z nás má rád bezpečie – ako svoje tak aj rôznych cenností a vecí. V našom sortimente preto nesmú chýbať ani zámky a vložky, ktoré slúžia na ochranu priestorov, uzamykanie dverí a nábytku. Samozrejmosťou sú zámky rôznych typov ako napríklad visiace zámky, lankové zámky alebo zadlabacie dverové zámky.

Chýba vám vložka do dverí? U nás ...

Každý jeden z nás má rád bezpečie – ako svoje tak aj rôznych cenností a vecí. V našom sortimente preto nesmú chýbať ani zámky a vložky, ktoré slúžia na ochranu priestorov, uzamykanie dverí a nábytku. Samozrejmosťou sú zámky rôznych typov ako napríklad visiace zámky, lankové zámky alebo zadlabacie dverové zámky.

Chýba vám vložka do dverí? U nás máme fabky do dverí všetkého druhu a prehľadne vidíte aj cenník. Či už hľadáte FAB zámky, bezpečnostné zámky alebo len obyčajné zámky a kľúče, tak u nás máme všetko. Napríklad bezpečnostné zámky FAB sú štandardom, ktorý používa väčšina domácností a firiem. Každý zámok s kľúčom je originál, ale existujú aj špeciálne vložky na spoločný kľúč, kedy máte iba jeden kľúč ku všetkým zámkom. Ak zariaďujete nový domov tak by sa vám mohla hodiť aj nová poštová schránka z našej širokej ponuky.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 278 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.