Označenie poštovej schránky

Poštári majú čo robiť, nemusíme im ich prácu komplikovať. Uľahčiť im ju môžeme veľmi ľahko a rýchlo - správnym označením poštových schránok. Majte na pamäti tieto základné informácie, aby vám bola vaša pošta doručená čo najefektívnejšie.

Všetci adresáti potrebujú priestor

Ak sa v dome, bytovej jednotke alebo kancelárskych priestoroch nachádzate s osobami, s ktorými priestor zdieľate, no majú iné vlastné meno alebo podnikateľský subjekt, uveďte na schránke všetkých. Kopec roznosov pošty končí návratom zásielky naspät na poštu, dodacími lístkami v schránkach, a niekedy, ak sa nevie, do ktorej schránky sa má lístok vložiť, dokonca aj ich vložením do zlej schránky. Vyhnite sa riziku oneskoreného doručenia či zlého doručenia správnym a detailným označovaním.

Vyberajte správnu veľkosť

Voľbu poštovej schránky podmieňuje aj to, koľko adresátov sa na nej bude uvádzať. Ako sme už spomenuli, každý adresát by mal dostať svoj priestor. Priezory na označenie majiteľov alebo nájomníkov by sa tak mali zohľadniť ešte pred nákupom schránky. Ušetríte si tak kopec času s prípadnou reklamáciou, ak si nevyberiete správny model s priestorom na označenie všetkých, ktorí to potrebujú.

Pozor na čísla

Súčasťou schránky môžu byť nielen mená, ale takisto aj čísla objektu, pre ktorý je schránka určená. Dôležité je na toto označenie myslieť hlavne v prípade, ak má vaša adresa súpisné aj orientačné číslo. Niekedy sa tieto údaje neuvádzajú na budovách, preto sa musia označiť na poštových schránkach. V takých prípadoch dbajte na to, aby ste na ne umiestnili všetky údaje, ktoré budú poštári potrebovať.

Rýchlosť pošty ovplyvňuje aj to, ako na ňu reagujete, o čom svedčí vaša poštová schránka, jej kvalita a priložené údaje. Vyberte si z našej ponuky a dostanete schránku, ktorá zaručene splní svoj účel.


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.