Vložky do dverí

Vložky do dverí

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 565
Farba
viac ... less
Povrchová úprava
viac ... less
Vložka rozmery A/B
viac ... less
Možnosť vyrobiť ďalší kľúč
viac ... less
Bezpečnostná trieda
viac ... less

Podkategórie

 • Stavebné vložky patria k tým najzákladnejším vložkám do dverí. V podstate by sa dali nazvať, ako dočasné. Samozrejme, neposkytujú tie najlepšie bezpečnostné mechanizmy, no na bežné uzavretie miestností to je ideálna voľba. Ponúkame ich v troch vyhotoveniach, ako extra krátka vložka, stavebná vložka s gombíkom a klasická stavebná vložka. 

  Chýba vám cylindrická vložka do zámku na vložku?U nás máme stavebné vložky rôznych vlastností a parametrov.V ponuke je napríklad cylindrická vložka 25/35, 25/30 alebo 25/40, ale aj iné rozmery.K cylindrickej vložke do dverí si vyberte aj správne kovanie na dvere, aby všetko dobre sedelo.Ku všetkým stavebným vložkám sme schopní vyrobiť aj náhradné kľúče do zásoby, takže v prípade straty sa nemusíte báť, že nemáte náhradný kľúč po ruke.

 • Bezpečnosť je na prvom mieste v každodennom živote a inak to nesmie byť aj keď sa jedná o bezpečnostné vložky. Ponúkame Vám ich v najrôznejších vyhotoveniach. Môžete si vybrať napríklad vložku na kľúč alebo bezpečnostnú vložku na gombík. 

  Hľadáte bezpečnostné vložky pre vaše domové dvere?Bezpečnostný zámok na dvere je v dnešnej dobe štandard.Každá bezpečnostná FABka ponúka vysokú úroveň zabezpečenia a preto sa odporúčame na bezpečnostnú vložku FAB pozrieť.V našej ponuke sa nachádza aj bezpečnostná cylindrická vložka, ktorá je vďaka svojmu konštrukčnému prevedeniu odolná proti všetkým nekľúčovým prekonávaním.Pre zaistenie dokonalej bezpečnosti si kúpte aj kukátko, ktorým vidíte kto sa za dverami schováva a tiež poistnú retiazku, ktorá zamedzí vniknutiu nechcenej osoby do domácnosti.

 • V našom sortimente máme pre Vás aj špeciálne vložky. Konkrétne sa jedná o slepé univerzálne vložky. Nastaviteľné sú podľa hrúbky vašich dverí. Určite Vám záleží na tom, čo máte za dvermi a treba si dať záležať hlavne na tom, čo sa nachádza za nimi. 

  Ponúkame špeciálne vložky pre vaše špeciálne potreby. Jednou z nich je špeciálna vložka s gombíkom len z jednej strany a z druhej strany je slepá.Hodí sa teda na zamykanie skríň alebo dverí, ktorými sa nie je potrebné dostať aj z druhej strany.V prípade nutnosti sa dá však otvoriť mincou alebo skrutkovačom aj z vnútornej strany.Pokiaľ ešte nemáte zadlabávací zámok na vložku, potom si ho u nás tiež kúpte.V ponuke máme aj ďalšie špecifické vložky a zámky, ktoré by sa vám možno mohli hodiť.

 • Čo by to bol za e-shop, ktorý by neponúkal v svojom sortimente rôzne variácie vložiek. U nás nájdete rôzne sady vložiek. Všetky sú od známeho výrobcu FAB. Ide o bezpečnostnú, cylindrickú sadu vložiek a visiaceho zámku. Vhodné sú na uzamknutie garáži, pivníc, vchodových dverí a pod. 

  Sady cylindrických vložiek

  Hodila by sa vám sada cylindrických vložiek do vašich domových dverí alebo dverí vo firme? Na jeden kľúč môžete odomknúť viac zámkov a nemusíte so sebou nosiť zväzok kľúčov. No neznie to skvele?V ponuke máme tiež sadu dvoch zámkov na jedny dvere, ktoré zvýšia bezpečie vášho domova a oba zámky sú iba na jeden kľúč.Vyberte si aj nové kľučky a kovania od nás, aby vám všetky doplnky na dverách ladili.U nás nájdete všetko čo potrebujete pre vaše dvere na jednom mieste.

 • Heslom týchto vložiek je na spoločný kľúč. Jedným kľúčom otvoríte všetko, pričom sa jedná o stavebné zložky 5-stavítkové. Povrch je z niklu a stavítko z mosadze. Balenie obsahuje aj 2 ks oceľových kľúčov a výhodou je, že vložky je možné servisovať. 

  Potrebujete zohnať viacero zámkov na jeden kľúč? Potom ste tu správne, pretože aj takéto produkty u nás ponúkame.Všetky objednané vložky vyrobíme na jeden kľúč, takže jednoducho otvoríte čo budete potrebovať a nemusíte tak pri sebe nosiť celý zväzok kľúčov.V našich silách je tiež poskytnú vám vložky do dverí s kombináciou s visiacimi zámkami, takže otvoríte jedným kľúčom visiaci zámok aj vložku vo dverách.Vyberte si u nás aj kvalitné a prepracované kľučky s kovaním, aby vám doma všetko ladilo do jedného odtieňa a typu.

 • Logický systém pre uzamknutie Vášho objektu, s určením práva vstupu do konkrétnych dverí. Výhoda jedného kľúča pre majiteľa. Ochrana proti neoprávnenému kopírovaniu kľúča. Európsky výrobca CISA Vám zaručí spoľahlivosť a kvalitu.

 • Každému z Vás sa určite stalo, že Vám primrzol zámok a nešlo ho otvoriť. Preto v podkategórií údržba nájdete mazadla presne na tento druh problému. Pomáhajú rozmraziť a hlavne premazať cylindrické vložky v zámku. Hlavnou výhodou je pozitívny vplyv na životnosť. Obsahuje to mechanický vstrekovač, takže s aplikáciou nie je žiaden väčší problém. 

  Hľadáte niečo na mazanie zámkov? V tejto kategórii ponúkame rôzne produkty na mazanie a údržbu zadlabávacích zámkovLen vďaka pravidelnej údržbe a premazávaniu sa vám podarí zaistiť správne fungovanie zámkov klasických aj zámkov visiacich. V ponuke máme rôzne druhy sprejov ako napríklad mazadlá na jemné mechanizmy cylindrických vložiek, ale aj multifunkčné spreje, ktoré využijete na akékoľvek zámky aj ďalšie predmety.

 • Nechce sa Vám používať kľúče a chcete kráčať s dobou? Ponúkame Vám v našom sortimente jedinečné riešenie a tým je otvárač dverí na diaľku. Všetko je to tak jednoduché. Diaľkové otváranie dverí nie je už len súčasťou automobilové priemyslu. Bránu do domu si môžete ochrániť takýmto systémom na diaľku, ktorý je revolučný a uľahčuje manipuláciu s otváraním, zatváraním dverí.

  Ponúkame otvárač dverí vďaka ktorému otvoríte dvere jednoducho bez kľúča.Elektrický otvárač dverí ponúka elegantné riešenie ako vyriešiť zamykanie vašich domových dverí efektívne.Ide o smart zámky, ktoré jednoducho odomknete z akéhokoľvek miesta, ale v ponuke sú aj klávesnice pre kódovaný vstup do domu.Svoj kód tak oznámite len vyvoleným osobám a tie sa do domu bez problémov dostanú aj bez kľúča.Všetko máte vďaka prepojeniu s chytrým telefónom pod kontrolou a viete kto kedy do domu prišiel.Svoje dvere si môžete obohatiť aj ďalšími dverovými doplnkami, ktoré máme v našej ponuke.

 • Každá vložka má vlastné kľúče, počet je však daný. Dajte si vyrobiť ďalšie kľúče za výhodné ceny. 

  Hľadáte predajňu kľúčov online? Chýbajú vám ďalšie náhradné kľúče od domu alebo identifikačné čipy? Ponúkame vám široký výber náhradných kľúčov, ktoré sme schopní pre vás na zákazku vyrobiť. Jednoducho zadajte počet kusov a my vám vyrobíme ku konkrétnej zakúpenej vložke vybrané množstvo.Či už sa jedná o vložky bezpečnostné alebo stavebné. Sme schopní vám tiež vyrobiť náhradné čipy. Stačí nám poslať váš originálny identifikačný čip a my pre vás vytvoríme presný počet kópií, ktoré si objednáte.A k novým náhradným kľúčom sa vám bude určite hodiť potrebné farebné označenie na kľúče.

 • Každý z nás ma množstvo kľúčov nie len od svojho bytu, práce, auta, schránky a od najrôznejších dverí. Kto by si to mal všetko z hlavy pamätať, čo je na čo. Preto Vám ponúkame označenia - identifikátory. V preklade to je jednoduché označenie kľúčov pomocou plastovej visačky v rôznych farebných vyhotoveniach. 

  Hľadáte identifikátory na kľúče pre ich správne označenie? Máte veľké množstvo kľúčov a neustále bojujete s tým, ktorý je od čoho? Potom pre vás máme riešenie vo forme označenia, čiže identifikátorov kľúčov. Jedná sa o jednoduché plastové prívesky, ktoré ku kľúču priradíte a môžete si ho rozlíšiť farebne alebo rovno konkrétne popísať od čoho je.Môžete si tak bez problémov označiť kľúče od poštovej schránky, garáže, záhradného domu alebo bránky na záhrade.

 • Ponúkame najrozšírenejšie rozmery krúžkov na kľúče v cenovo výhodných sadách.

Potrebujete bezpečný zámok do svojich dverí? Ste tu správne. Ponúkame Vám rôzne druhy vložiek do dverí. Cez základné stavebné zložky ďalej bezpečnostné, ktoré ochránia váš majetok až po tie, ktoré sú na spoločný kľúč. V našom sortimente nájdete aj rôzne otváranie dverí na diaľkové ovládanie. Všetko je to z toho najkvalitnejšieho materiálu a zo z...

Potrebujete bezpečný zámok do svojich dverí? Ste tu správne. Ponúkame Vám rôzne druhy vložiek do dverí. Cez základné stavebné zložky ďalej bezpečnostné, ktoré ochránia váš majetok až po tie, ktoré sú na spoločný kľúč. V našom sortimente nájdete aj rôzne otváranie dverí na diaľkové ovládanie. Všetko je to z toho najkvalitnejšieho materiálu a zo známych značiek, ako FAB, EURO a pod.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 88 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.