Čísla a označenia

Čísla a označenia

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
2 12
Farba
viac ... less

Podkategórie

Popisné fasádne čísla na domy, domové čísla - nevyhnutným doplnkom každej bytovej jednotky je jej označenie. Bez toho by to proste nešlo a kam by Vám predsa hodila pošta, kde by Vás navštívili známi a podobne. Ponúkame Vám rôzne variácie čísel a označení na Vašu bytovú jednotku. Vyrobené sú z vysoko odolných materiálov, ktoré sú prispôsobené ext...

Popisné fasádne čísla na domy, domové čísla - nevyhnutným doplnkom každej bytovej jednotky je jej označenie. Bez toho by to proste nešlo a kam by Vám predsa hodila pošta, kde by Vás navštívili známi a podobne. Ponúkame Vám rôzne variácie čísel a označení na Vašu bytovú jednotku. Vyrobené sú z vysoko odolných materiálov, ktoré sú prispôsobené externým podmienkam počasia. Domové číslice sú nevyhnutným doplnkom Vášho domu. Možnosť voľby povrchovej úpravy umožnuje esteticky vyriešiť popisné číslo domu. Znaky na dvere určujú použitie miestností. Čísla popisné na dom a fasádu sú z odolného materiálu, aby vydržali vonkajšie podmienky za každého počasia. 

Hľadáte číslo popisné na dom alebo plot?Ponúkame domové čísla na fasádu v rôznych farbách.Domové čísla sú v prevedení nerez alebo aj nalepovacie.Zaobstarajte si čísla na domy, ktoré sú z kvalitných materiálov.Ponúkame popisné čísla na dom klasické, ale aj domové čísla moderné, ktoré krásne doplnia fasádu vašej štýlovej novostavby.Číslo domu na fasádu by malo ladiť aj k poštovej schránke alebo štýlu kovania na vašej bránke.Vyberte si napríklad číslo popisné vo farbe antracit, ktoré je veľmi dobre viditeľné, ale zároveň neutrálne a hodí sa takmer ku každému farebnému odtieňu.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 265 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.