Dverové doplnky

Dverové doplnky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 166
Farba
viac ... less
Povrchová úprava
viac ... less

Podkategórie

  • Otravujú Vás často rôzni podomový predajcovia? Alebo ste si všimli, že vaše dieťa už vie otvoriť dvere? S našimi poistnými retiazkami sa k Vám nikto nedostane, kým ho nepozvete dnu, a vaše dieťa zostane v bezpečí domova.

  • Ak chcete mať pod kontrolou kto práve zaklopal na vaše dvere, sú tu pre vás tieto priezorníky. Mnohí ich poznáte pod názvom kukátka. Zistiť kto zvoní a stojí za prahom Vašich dverí už nebude problém. A nech sa deje na chodbe čokoľvek, môžete to mať pod dohľadom z bezpečia Vášho domova.

  • Škaredé obúchané steny, popraskaná omietka, čierne fľaky. S týmto všetkým je koniec s našimi dverovými zarážkami, ktoré nepoškodzujú stenu ani dvere.

  • Moderné pôsobiace nastaviteľné závesy dverí Vám umožnia doladenie hladkého zatvárania a otvárania vašich dverí.

  • Mriežka slúži na odvetranie špajze, kuchyne, pivničných priestorov a pracovní. Mriežka je určená aj na odvetranie nábytku a radiátorov.

  • Záchytné madlo do kúpeľne, WC. Tri farebné varianty prevedenia - chróm, biela a matná čierna.

  • Madlá využijete na dverách domových vstupov, bytových vstupov i kancelárií. Vytvoria dobrý prvý dojem na vstupujúcu osobu. Mnohostranné využitie, je odzrkadlené aj na využití dverových madiel na firmách, domoch, reštauráciách. Úplne odlišné miesta, no vyzerajú rovnako dobre.

  • Nezáleží na tom, či sa schodisko nachádza v bytovom priestore, nebytovom alebo len tak v dome. To, čo robí jeho dominantou sú jeho dekorácie. V našom sortimente Vám ponúkame štyri druhy úchytov pre schodiskové madlo. Konkrétne ide o kvalitný materiál, akými sú chróm, satén, matná mosadz a bronz. Všetko vo veľmi príjemných cenách pre verejnosť.

  • Menovky sú veľmi veľkou nevyhnutnosťou pre Vás občanov. Identifikácia je veľmi dôležitá. Preto Vám v našom sortimente ponúkame rôzne typy týchto menoviek. Menovky na dvere, na schránku. Najčastejšie sú vyrábané z bronzu, brúseného chrómu a matnej mosadze. 

  • Striešky pre zastrešenie vchodov, terás, výkladov obchodov, balkónov a lodžií.

Medzi najžiadanejšie dverové doplnky patria dverové zarážky, ktoré sú praktické tak pre interiér, ako aj exteriér.Dverné zarážky ponúkame gumené, nerezové a oceľové s rôznou povrchovou úpravou, najčastejšie chrómovou. Ďalej ponúkame kukátka na dvere - Panoramatické kukátko zaručuje v širokom uhle prehľadnú kontrolu priestoru pred dverami.

na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 224 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.