Bezpečnostné kľučky

Bezpečnostné kľučky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
11 94
Farba
viac ... less
Rozteč štítu kľučky
viac ... less
Orientácia Gule
viac ... less
Varianta štítu
viac ... less
Orientácia kľučky
viac ... less
Bezpečnostná trieda
viac ... less

V kategórii bezpečnostné kovanie je pre Vás pripravená široká ponuka certifikovaného bezpečnostného kovania v rôznych bezpečnostných triedach. Bezpečnostné kovanie bude chrániť Vašu domácnosť alebo firmu proti vylomeniu alebo odvŕtaniu. Nájdete tu kovania a kľučky určené pre vstupné dvere, vchodové a bezpečnostné dvere. Ako správne vybrať bezpeč...

V kategórii bezpečnostné kovanie je pre Vás pripravená široká ponuka certifikovaného bezpečnostného kovania v rôznych bezpečnostných triedach. Bezpečnostné kovanie bude chrániť Vašu domácnosť alebo firmu proti vylomeniu alebo odvŕtaniu. Nájdete tu kovania a kľučky určené pre vstupné dvere, vchodové a bezpečnostné dvere. Ako správne vybrať bezpečnostné kovanie Vám poradíme, stačí nás kedykoľvek kontaktovať.

Vyberáte nové bezpečnostné kovanie do vášho domova? Chcete bezpečnostné kovanie na vchodové dvere? V našej ponuke máme bezpečnostné kľučky, rôznych tvarov a štýlov. Ponúkame teda kľučky zaoblené, hranaté, lesklé, matné a tiež v rôznych farebných odtieňoch, aby ste mohli bezpečnostné kovanie zladiť s dverami alebo ostatnými doplnkami. Vyberte si kľučky u nás na akékoľvek interiérové dvere, pretože ponúkame rôzne druhy prevedení s krátkymi aj dlhými štítmi. Medzi našimi produktmi nájdete aj kľučky na sklenené dvere.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 46 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.