Poštové schránky

Poštové schránky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 276
Farba
viac ... less
Počet schránok v stĺpci
viac ... less
Rozmer schránky
viac ... less

Podkategórie

 • Máte dom a chodí Vám pošta? To je bežná situácia, ktorá sa dá veľmi jednoducho vyriešiť. Zaobstarajte si domovú schránku. U nás nájdete jej rôzne podoby, veľkosti, niektoré obsahujú sklo. Ponúkame aj priestor pre letáky. Zhotovené sú z len tých najkvalitnejších materiálov.

 • Máte ešte tie staré zastarané schránky a chcete to trochu oživiť a túžite po zmene? Ponúkame Vám jedinečné bytové schránky. Tieto schránky majú moderný dizajn a hodia sa všade. Sú rôznej veľkosti a v našom sortimente dokonca nájdete aj ich rôzne sady. 

  Potrebujete novú bytovú schránku? Ponúkame rôzne poštové schránky pre bytové domy, takže si u nás určite vyberiete tú pravú. Poštové schránky do bytových domov sú v rôznych farebných variantoch aj dizajnových prevedeniach. Môžete si tak vybrať klasickú jednoduchú schránku alebo novú s moderným designom. Pokiaľ ste obyvateľmi panelového domu alebo bytovky, tak pre vás máme v ponuke modulové schránky. Do vchodu by sa vám mohol hodiť aj box na letáky, aby sa letáky nepovaľovali všade naokolo.

 • Vyberáte si nerezovú poštovú schránku na váš plot? Nerezová poštová schránka je zárukou kvality a stálosti. V našej ponuke máme nerezové poštové schránky v rôznych dizajnových prevedeniach, takže si u nás vyberiete tú správnu nerezovú schránku na listy pre vás. Všetky poštové schránky sú na kľúče a preto by sa vám mohol hodiť aj identifikátor na rozlíšenie kľúčov od schránky, bránky alebo garážovej brány.

 • Potrebujete atypické riešenie bytovej zostavy schránok? U nás nájdete výrobu zostavy schránok. Ponúkame jednostranné, obojstranné a taktiež aj obojstranné pre plastové dvere, ktoré majú moderný dizajn a jednoduchý prístup. 

 • Modulové schránky prinášajú jednoduché riešenie pre obytné domy, firmy vo vnútri areálu. Vyrábajú sa v rôznych sadách, po určitý počet kusov. Vzhľad a dizajn je moderný a prístup veľmi jednoduchý. V našom sortimente je možné nájsť jednostranné a obojstranné vyhotovenia. 

  Hľadáte modulové poštové schránky pre dom s viacerými bytmi alebo do firmy? Tieto modulové poštové schránky sú vhodné do areálov, kde je viac firiem, do domu, kde býva viac rodín alebo do menšej bytovky. Vybrať si môžete z niekoľkých farebných variantov a dizajnových prevedení. Do firmy alebo bytového domu by sa vám mohla hodiť aj informačná vitrína na všetky dôležité informácie alebo kôš na noviny, aby letáky neležali všade možne po zemi.

 • Obzeráte sa po lacnejšej voľbe, poprípade hľadáte schránku napríklad na chatu? Plastové schránky sú tým pravým riešením. Cenovo veľmi dostupné a s príjemným vzhľadom oživia každý dom, bránu. Ideálne sú do vonkajšieho prostredia vzhľadom na materiál. 

  Ponúkame plastové poštové schránky, ktoré sú veľmi designové a odolné. Plastová schránka je vyrobená zo špeciálneho druhu plastu, takže odolá všetkým poveternostným podmienkam a určite vám neskoroduje. Vzhľadom na materiál je tiež podstatne lacnejšia oproti schránkam nerezovýmPlastové poštové schránky máme v rôznych farebných variantoch a prevedeniach, takže ich môžete bez problémov zladiť aj s dvernými doplnkami pri vašich domových dverách.

 • Schránka na balíky predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob, ako prijímať balíky, ak nie ste doma. Box umožňuje prijatie viacero balíkov. Umožňuje kuriérom doručiť balík počas Vašej neprítomnosti. Box je uzavretý a je možné ho otvoriť pomocou kľúča. Kuriér otvorí doručovaciu klapku a vloží balíky dovnútra. 

 • Chcete schránku namontovať do muriva, stĺpika? Výbornou možnosťou sú schránky na zamurovanie. Rôzne tvary a dizajny nájdete v našom obchode. Predná strana slúži na vhadzovanie pošty a zadná na jej výber. Tento typ je ideálny pre luxusný vzhľad vašej schránky a máte tak istotu, že Vám poštu nik nevyberie. 

  Vyberáte poštové schránky do vchodových dverí v panelovom dome? Potom ste u nás správne!Ponúkame poštové schránky do dverí v rôznych farebných variantoch a prevedeniach. Ide o zostavu schránok určených pre panelové alebo nájomné domy, kde si môžete zostaviť jednostranné poštové schránky podľa vašich požiadaviek a potrieb. Na mieru sme vám schopní vyrobiť poštovú schránku do vašich vchodových dverí. Stačí zadať všetky detaily ako sú rozmery, počet stĺpcov, menovky a ďalšie údaje.K schránkam by sa vám mohol hodiť aj box na letáky, aby boli pekne na jednom mieste.

 • Máte na schránke napísané, že si neprajete nevhadzovať reklamy a máte ich aj tak po celej chodbe obytného domu? Už nemusíte mať takéto problémy. Kôš na noviny to vyrieši za Vás. Stačí ho namontovať do obytného priestoru. Vhodný aj do vonkajšieho a vnútorného obytného priestoru. 

  Chýba vám schránka na letáky u vás doma? Kôš na noviny? Chcete mať dizajnový box na letáky, aby sa neváľali všade možne vo vchode. Najčastejšie sa tieto boxy využívajú v bytových domoch, kde sa dodáva väčšie množstvo reklamných letákov. V ponuke máme rôzne druhy boxov na letáky v rozličnom prevedení a v rôznych farebných variantoch. Boxy môžete zladiť s poštovou schránkou, aby všetko pekne ladilo. Do vchodu odporúčame si zaobstarať aj informačnú vitrínu, kde môžete vystaviť všetky dôležité informácie.

 • Máte montovanú schránku a chceli by ste si ju zlepšiť? Potrebujete zlepšiť vhod na poštu? Ponúkame rôzne veľkosti a tvary. Ideálne sú z nerezového materiálu s vonkajšou klapkou. Taktiež ponúkame aj s názvom listy v rôznych farebných vyhotoveniach. Hľadáte vhod na listy pre vaše domové dvere? Vhody môžete namontovať rovno na domové dvere.Vhody na listy využijú aj firmy alebo zdieľané vchody, ktoré si potom poštu prerozdelia. Vhody ponúkame v rôznych farebných variantoch, takže si môžete vybrať taký, ktorý vám bude ladiť aj s ďalšími dverovými doplnkami, ktoré skrášli vaše hlavné dvere. Čokoľvek čo sa týka dverí nájdete u nás na stránkach.

 • Klasická plastová menovka, ktorá sa hodí na každý typ schránok, akými sú PANEL, MRB, obojstranná, jednostranná. Cenovo veľmi prijateľná pre každého a veľmi nenáročná na namontovanie. Skrášli každú schránku zaručene. 

  Ponúkame náhradný zámok k poštovej schránke, ale aj mnoho ďalších komponentov, ktoré k poštovej schránke alebo jej montáži potrebujete.Nájdete tu zámky do poštových schránok a mnoho ďalších produktov ako sú menovky alebo montážne držiaky na schránky rôznych rozmerov.V ponuke máme aj univerzálne montážne držiaky, ktoré majú rozstup montážnych otvorov vo väčšom rozmedzí.K novej schránke by sa vám mohlo hodiť aj nové číslo popisné na dom alebo murovaný plot.

 • Využite výhodné ceny poštových schránok, ktoré končia v našej ponuke

 • Pri uvedených schránkach je možné odtieň nastriekať podľa požiadavky. Farebný odtieň striekame podľa vzorkovníka RAL. Farby rozdeľujeme do dvoch skupín : základná bez príplatku, rozšírená s príplatkom podľa typu farby. 

V tejto kategórií nájdete rôzne druhy poštových schránok. Kam by Vám v dnešnej dobe chodila pošta a čo rozjasní vašu bránu, poprípade dom? Ponúkame rôzne varianty, akými sú napríklad domové, bytové, nerezové schránky. Všetko je to vyrábané z odolného materiálu a vo veľmi dostupných cenách. Listové schránky sú vhodné pre panelové domy, rodinné do...

V tejto kategórií nájdete rôzne druhy poštových schránok. Kam by Vám v dnešnej dobe chodila pošta a čo rozjasní vašu bránu, poprípade dom? Ponúkame rôzne varianty, akými sú napríklad domové, bytové, nerezové schránky. Všetko je to vyrábané z odolného materiálu a vo veľmi dostupných cenách. Listové schránky sú vhodné pre panelové domy, rodinné domy, stavebné firmy, domovy dôchodcov, kancelárske budovy, úrady a pod. 

Chýba vám poštová schránka? Ponúkame poštové schránky všetkého druhu, pretože schránky na listy nesmú chýbať pri žiadnom dome. Hodila by sa vám vonkajšia poštová schránka na plot alebo skôr schránka na zamurovanie? Chcete poštovú schránku vo farbe antracit alebo čierna? To všetko v ponuke u nás nájdete, takže si ráčte vybrať. Veľmi obľúbený variant je nerezová vonkajšia poštová schránka, ktorá odolá všetkým poveternostným vplyvom a je skutočnou stálicou.V našom výbere nechýba ani moderná poštová schránka, ktorá perfektne zapadá k vašej designovej bráne.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 284 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.