Farby poštových schránok

Nepáči sa vám aktuálny náter vašej schránky? Stráca sa vám kvôli svojej farbe a splýva s okolím? Ošúchava sa z nej lak a potrebujete osviežiť farbu? Stačí odpovedať “áno” na jednu z týchto otázok, a už je tu potreba novej farby vašej schránky. Jej výber je podmienený viacerými faktormi.

Farby od KĽUČKY

V základnej ponuke pre vás máme tieto farby, ktoré vám pripravíme bez príplatku.

Náter jednej schránky spotrebuje množstvo farby v závislosti od jej veľkosti. Od nás môžete získať farbu s minimálnou váhou 5 kg.

Spolu so schránkou aplikujeme nátery aj na ostatné užitočné súčasti, ako napríklad košov na letáky či informačných vitrín. Vďaka tomu dostanú tieto prvky domácnosti rovnaku farbu a konzistentný dizajn.

       

Výber farieb

Akú farbu si zvoliť? Hocijakú, aká sa vám páči. Vo všeobecnosti ale výber farby schránky podlieha vzorkovníku RAL. Ide o medzinárodnú štandardizovanú stupnicu farebných odtieňov, používanú na nátery v priemysle, pri náteroch interiérových a exteriérových prvkov a súčastí a v stavebníctve všeobecne. RAL je definovaný, aby sa mohol dosiahnuť vždy rovnaký tieň farby, aký budete chcieť získať. Miešanie týchto farieb pre vás radi vykonáme - pri výbere odtieňa zo vzorkovníka RAL za príplatok.

Zhŕňame pre vás krátke tipy, na čo myslieť predtým, ako sa rozhodnete pre náter vašej schránky.

Potreba kontrastu

Schránka musí v prvom rade viditeľná a výrazná. Vie to uľahčiť prácu poštárom v značnej miere. Kontrastná farba zabráni tomu, aby schránka splývala s plotom, bránkou či stenou, na ktorej visí, a zároveň tak pôsobí aj ako estetický dekoratívny prvok.

Ochrana proti poveternostným vplyvom

Aby ste predišli poškodeniu farby schránky, ochráňte jej povrch akrylátovým náterom. Ten sa vyznačuje svojou odolnosťou voči poveternostným účinkom a napomáha k udržaniu farebných odtieňov a lesk. Akrylátové náterové hmoty sa vyrábajú z termoplastických a termoreaktívnych polymérov.


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.