Kľučky

Kľučky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 138
Farba
viac ... less
Povrchová úprava
viac ... less
Rozteč štítu kľučky
viac ... less
Orientácia Gule
viac ... less
Varianta štítu
viac ... less
Orientácia kľučky
viac ... less
Bezpečnostná trieda
viac ... less

Podkategórie

 • Kľučky na rôzne typy dverí s rozdeleným použitím, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie podmienky na funkčnosť, životnosť a v neposlednom rade aj na dizajn. V tejto kategórii môžete vyberať kľučky presne podľa Vašich predstáv. Doprajte si kvalitný výrobok za prijateľné ceny a nechajte svoje dvere vyniknúť.

  Chcete sa pýšiť dokonalým interiérom, ktorý bude vyšperkovaný do najmenšieho detailu? Investujte do dverovej kľučky, ktorá je síce maličkosťou, za to veľkou mierou ovplyvňuje celkový vzhľad domova. Zaobstarajte si kvalitné kovanie na dvere v modernom prevedení a zberajte obdivy zo všetkých strán.

  Ponúkame rozetové kovanie aj kovanie pre plastové dvere, taktiež kľučky do dverí v rôznych farebných aj tvarových prevedeniach. Vyberte si prvok, ktorý svojim vzhľadom pôjde ruka v ruke so štýlom bývania. Zatiaľ čo čierne zapadnú do moderných domovov, pozlátené alternatívy fantasticky zapadnú do vintage príbytku. Ktorý typ nakoniec uprednostníte?

 • Hľadáte kľučky na okná? Ponúkame okenné kľučky z rôznych materiálov. V ponuke máme aj bezpečnostné kľučky na okná, ktoré sú uzamykacie. Kľučky na okná so zámkom máme aj v rôznych variantoch, takže si vyberie aj náročnejší zákazník. Aj okenné kľučky so zámkom môžu byť totiž designové a farebne ladiť s ostatnými doplnkami v byte. Naše uzamykateľné kľučky na plastové okná slúžia ako prvotný bezpečnostný prvok a hodia sa ako detská poistka. Zabezpečenie okien je tou najmenšou ochranou akú môžete pre svoju domácnosť urobiť. Ak máte doma cennosti, potom by sa vám mohol hodiť aj trezor.

  Drevené či plastové okná sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. Na ich praktickom používaní i celkovom vzhľade sa veľmi významne podieľa kľučka, ktorá je ich neoddeliteľnou súčasťou. Odporúčame vyberať kľučky na okná veľmi dôsledne,  pretože Vám nielenže uľahčia otváranie samotného okna, no taktiež významne ozdobia Váš interiér.

 • Hľadáte vhodné kľučky na bránku vášho plotu? V tom prípade ste na správnom mieste a ponúkame vám kované kľučky na brány za skvelé ceny. Kľučka na bránku sa vyrába z kvalitnej a veľmi odolnej ocele, ktorá odolá nepriaznivým vonkajším vplyvom. 

 • Pevná, alebo otočná ? Vždy skvele padne do ruky.

 • Samostatné štíty pre použitie na kľúč, vložku alebo WC. Prídavné štíty pre dodatočné uzamknutie, ktoré sú vizuálne zhodné s kľučkami.

 • Využite výpredaj za výborné ceny. Posledné kusy skladom, končiace modely.

 • Chýba Vám náhradný diel, alebo spojovací prvok ku kľučke. Pozrite si našu ponuku.

 • CORONA je značka pre tých najnáročnejších zákazníkov. Kľučky sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom a vysokou presnosťou. Globálny dizajn je inšpiráciou z architektúry a súčasného umenia. Dômyselný dizajn, starostlivo vybrané materiály a pozornosť pre každý detail. Jedná sa o unikátne výrobky pre výnimočných ľudí - pre tých, ktorí oceňujú krásu, s vysokým zmyslom estetiky.

 • Inteligentná kľučka ovládaná cez Bluetooth s aplikáciou na iOS / Android alebo zadaním PIN kódu priamo na kľučke.

V našom internetovom obchode Vám prinášame moderné dverové kľučky, ktoré svojím špecifickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere. Okrem nich u nás nájdete aj kľučky na okná či kľučky na brány. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov akými sú napríklad Richter, METAL-BUD a ...

V našom internetovom obchode Vám prinášame moderné dverové kľučky, ktoré svojím špecifickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere. Okrem nich u nás nájdete aj kľučky na okná či kľučky na brány. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov akými sú napríklad Richter, METAL-BUD a ROSTEX.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 682 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.