Kľučky

Kľučky

Filter

Výrobca
viac ... less
Cena
0 94
Farba
viac ... less
Povrch výrobku
viac ... less
Rozteč kľučky
viac ... less
Orientácia Gule
viac ... less
Typ Kľučky - použitie
viac ... less
Prevedenie
viac ... less
Orientácia kľučky
viac ... less
Bezpečnostná trieda
viac ... less
Záruka
viac ... less

Podkategórie

  • Drevené či plastové okná sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. Na ich praktickom používaní i celkovom vzhľade sa veľmi významne podieľa kľučka, ktorá je ich neoddeliteľnou súčasťou. Odporúčame vyberať kľučky na okná veľmi dôsledne,  pretože Vám nielenže uľahčia otváranie samotného okna, no taktiež významne ozdobia Váš interiér.

  • Hľadáte vhodné kľučky na bránku vášho plotu? V tom prípade ste na správnom mieste a ponúkame vám kované kľučky na brány za skvelé ceny. Kľučka na bránku sa vyrába z kvalitnej a veľmi odolnej ocele, ktorá odolá nepriaznivým vonkajším vplyvom. 

  • Využite výpredaj za výborné ceny. Posledné kusy skladom, končiace modely.

  • Nerezové kľučky na dvere sú vďaka použitému materiálu veľmi obľúbené a spĺňajú tie najnáročnejšie podmienky na funkčnosť, životnosť a v neposlednom rade aj na dizajn. V tejto kategórii môžete vyberať nerezové kovanie presne podľa Vašich predstáv. Doprajte si kvalitný nerezový výrobok za prijateľné ceny a nechajte svoje dvere vyniknúť.

  • V našej ponuke pre Vás máme i veľmi lacné plastové kľučky! Aj v tejto nízkej cenovej relácii sa však snažíme ponúkať tovar dostatočnej kvality, a preto sme pre Vás pripravili nasledujúcu ponuku kvalitných plastových kľučiek. Plastová kľučka je vhodná napríklad na dvere toalety.

  • CORONA je značka pre tých najnáročnejších zákazníkov. Kľučky sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom a vysokou presnosťou. Globálny dizajn je inšpiráciou z architektúry a súčasného umenia. Dômyselný dizajn, starostlivo vybrané materiály a pozornosť pre každý detail. Jedná sa o unikátne výrobky pre výnimočných ľudí - pre tých, ktorí oceňujú krásu, s vysokým zmyslom estetiky.

V našom internetovom obchode Vám prinášame moderné dverové kľučky, ktoré svojím špecifickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere. Okrem nich u nás nájdete aj kľučky na okná či kľučky na brány. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov akými sú napríklad Richter, METAL-BUD a ...

V našom internetovom obchode Vám prinášame moderné dverové kľučky, ktoré svojím špecifickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere. Okrem nich u nás nájdete aj kľučky na okná či kľučky na brány. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov akými sú napríklad Richter, METAL-BUD a ROSTEX.

Detaily
na stránke
Zobrazených je 1 - 30 z 408 položiek

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Skúsenosti

Už 20 rokov predávame
kľučky a schránky

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Zavolajte: 0918 633 701
alebo 0918 793 519