Prečo spoločný kľúč

Vadia vám ťažké zväzky kľúčov, ktoré vám zaťažujú vrecká? Uvažovali ste už o možnosti zjednotiť všetky vaše prístupy do jediného, univerzálneho kľúča. Výhod to má viac než dosť. Prečítajte si o nich.

Odľahčenie vrecka

V prvom rade oceníte, ak nebudete musieť vo vrecku niesť hŕbu ťažkých kľúčov všelijakých farieb, veľkostí a prevedení. Okrem toho takáto kopa vie spôsobiť aj škrabance počas toho, ako kľúče vyťahujete, alebo sa v nich prehrabávate.

Lepší prehľad

Kopec kľúčov v jednom zväzku hrá všetkými možnými dizajnami, ktoré si ale môžu byť dosť podobné. Trvá tak, kým nájdete ten kľúč, ktorý práve potrebujete. So spoločným kľúčom tak máte nadobro po starostiach.

Kľúč pre všetky potreby

Spracovať vám vieme spoločný kľúč pre rozličné priestory. Ak bývate v dome, tento kľúč otvorí dvere od brány, pivnice, garáže a hlavných dverí. Aj v bytových priestoroch si môžete dať dokopy pivničné priestory s vchodom, vašimi dverami či kočikárňou. Kancelárske priestory ako kuchynka, zasadačka alebo hlavné dvere môžete takisto otvárať v jedinom prevedení.

Spoločný kľúč od KĽUČKY

V našej ponuke nájdete možnosť získať spoločný kľúč od FAB a Ge-Ge. Pripravíme vám ich na mieru podľa vašich požiadaviek a dostanete toľko kópií, koľko len budete potrebovať. Obráťte sa na nás a praktické bezpečnostné prvky sú vaše.


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.