SMART vložky

SMART vložky

Yale Linus® Smart Lock šedý

244,20 €

Ďalšie možnosti:

SMART vložky

Popis


Zdokonaľte zabezpečenie svojich dverí bezkľúčovým dverným zámkom, ktorý zvýši vašu bezpečnosť a zjednoduší vám život.

Elegantný dizajn v kombinácii s najmodernejšími technológiami.

Smart zámok Linus je bezpečný dverný zámok, ktorý vám umožňuje dvere zamykať či odomykať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Môžete využívať bezkľúčový vstup, kontrolovať, kto a kedy prichádza, či sú dvere otvorené alebo zatvorené a poskytovať virtuálne kľúče pre hostí. Užijete si úplnú pohodu s vedomím, že vás chráni najnovší smart zámok spoločnosti Yale, ktorá má viac ako 180 rokov skúseností v oblasti zabezpečenia.

Inštalácia inteligentného zámku Linus je veľmi jednoduchá a možno ju vykonať u všetkých dverí s klasickou cylindrickou vložkou

Výhody:
Premeňte svoj smartfón alebo hodinky Apple Watch ako svoj kľúč. Intuitívna aplikácia Yale Access pre vaše zariadenie so systémom Android alebo iOS vám umožní spravovať vstup do vášho domova na diaľku. * Zdieľajte prístup s ľuďmi, ktorým dôverujete, sledujte aktivitu a prijímajte oznámenia.

*Nutný WiFi bridge Yale Connect.

Automatické uzamknutie a odomknutie pri príchode a odchode - Funkcia Auto-Lock vie automaticky uzamknúť dvere pri vašom odchode za každodennými povinnosťami, a to buď hneď po zatvorení dverí, alebo po dobe nastavenej cez aplikáciu Yale Access. Keď sa vrátite domov a pristúpite k dverám, funkcia Auto-Unlock ju zase vďaka technológii geofencing odomkne, takže nemusíte zložito hľadať svoje kľúče.

Bezpečnosť a istota - Účet Yale Access je chránený dvojstupňovým overením, čo znamená, že okrem hesla budete musieť overiť svoju totožnosť buď e-mailom alebo telefónnym číslom. Náš smart zámok Linus® používa na šifrovanie technológiu Bluetooth Low Energy (BLE). Okrem zabezpečenia samotnej technológie Bluetooth používame aj šifrovanie AES 128 a TLS, ktoré sa všeobecne označuje ako zabezpečenie na úrovni bánk. Ak svoj telefón stratíte, môžete svoj účet Yale Access a všetky virtuálne kľúče kedykoľvek deaktivovať.

Vzdialený prístup z akéhokoľvek miesta - vytvorte zabezpečené kľúče priateľom, rodine alebo ľuďom, ktorým dôverujete. To všetko priamo z aplikácie Yale Access - spravujte a naplánujte prístup kedykoľvek.

Jednoduchá inštalácia - Smart zámok Linus® sa ľahko montuje na súčasnú vložku zámku na vnútornej strane vašich vchodových dverí. Vďaka tomu si môžete ponechať svoje pôvodné kľúče a ďalej ich používať. Vaše vchodové dvere budú zvonka vyzerať rovnako ako predtým - bez akéhokoľvek náznaku smart technológií.

OKAMŽITÉ UPOZORNENIA - Ak sa niečo zmení sa stavom vašich dverí, budete o tom vedieť ako prvý.

TECHNOLÓGIA DOORSENS - pomôže vám zistiť, či sú vaše dvere bezpečne zatvorené. Ak sa stane niečo neočakávané, napríklad že dvere zostali pootvorené, budete to vedieť ako prvý.

Prepojte svoj smart zámok Linus® s najvýznamnejšími systémami smart domácnosti, hlasovými asistentami a platformami pre zdieľanú domácnosť. Využívajte tak všetky výhody jednoduchého ovládania dverí a správy prístupu.

* Vyžadujte Yale Connect Wi-Fi bridge pre vzdialenú správu a integráciu, ako je Voice Assistant

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE - ako dlho vydrží batéria závisí od počtu zamykaní a odomykaní dverí za deň. Pri bežnom používaní vydrží batéria 6 až 9 mesiacov.

Špecifikácia:

Kompatibilita zámku:
Vhodné pre rôzne modely dverí - Je váš zámok kompatibilný? Navštívte stránku pre kontrolu kompatibility na našich webových stránkach, nájdete tam odporúčania pre rôzne vložky dostupné vo vašej krajine.

Požiadavky:
Bezplatná aplikácia Yale Access pre smartfóny so systémami iOS a Android.

Frekvencia pre komunikáciu medzi zámkom Linus® a príslušenstvom:
Verzia Bluetooth: 4,2-2,4 GHz

Technológia medzi zámkom Linus® a smartfónom:
Bluetooth priamo, alebo cez Bluetooth a WiFi pri spárovaní WiFi bridge Yale Connect.

Dvojstupňové zabezpečenie:
Váš účet Yale Access je chránený dvojstupňovým overením, čo znamená, že okrem hesla skontroluje systém vašu totožnosť na základe e-mailu alebo telefónneho čísla.

Dvojvrstvové šifrovanie:
Smart zámok Linus® používa pre vaše dáta šifrovanie technológiou Bluetooth Low Energy (BLE) aj šifrovanie AES 128 bit a TLS, ktoré sa všeobecne označuje ako zabezpečenie na úrovni bánk.

Rozmery:
Šírka 58 mm, hĺbka 58 mm a dĺžka 150 mm.

Hmotnosť:
623 g vrátane batérií

Batérie:
4xAA (odporúčané alkalické) pre smart zámok. Batérie sú súčasťou balenia.


Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.