Delené - hranatý štít

Delené - hranatý štít

DUO rozetové kovanie nikel satén ZDUZN

17,80 €

nikel satén

Viac detailov

Popis


Kľučka DUO je netradičný návrhársky projekt, ktorý našiel uznanie medzi architektmi a dizajnérmi interiérov. Masívna rukoväť, ktorá je určite v ruke, určuje každodenný komfort používania. DUO poteší ľudí, ktorí hľadajú moderné kľučky dverí.

Kľučky sú k dispozícii v originálnej kombinácii niklovej satiny (kartáčovanej) s lesklým chrómom. Sú to módne farby, ktoré sa objavujú na iných prvkoch vnútornej úpravy, preto je možné kľučky dverí DUO ľahko prispôsobiť iným prvkom vo vnútri bytu a vytvoriť tak koherentné usporiadanie. Rukoväť rukoväte vytvára dve farby; elegantný kartáčovaný nikel na hornej časti rukoväte a atraktívny lesklý chróm.

Je vyrobená z kovu - ZnAl. Je to materiál, ktorý vám umožňuje tvarovať zaujímavé, vizuálne atraktívne produkty pri zachovaní vysokej kvality a trvanlivosti počas používania.


- dvojitý dverový operačný systém; po stlačení sa rukoväť automaticky vráti do správnej (horizontálnej) polohy,
- dvojitý systém šesťhranných svoriek, ktorý stabilizuje zostavu rukoväte a ovplyvňuje dlhú dobu bezporuchovej prevádzky.

Sada obsahuje;
- sada kľučiek dverí (2 kusy, ľavá a pravá rukoväť),
- súbor montážnych prvkov
- ojnica pre štandardný rozmer 8 x 8 mm.

Montážne prvky sú vhodné pre dvere s hrúbkou od 30 mm do 60 mm; najobľúbenejšie modely dverí na trhu majú hrúbku 40 mm - kľučky dverí im vyhovujú.

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Pia. od 8.00 - 16.30
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.