Zostavy pre posuvné dvere

Zostavy pre posuvné dvere

Zostava oválna čierna ZOWKCZ

26,70 €

Zámok, protiplech, úchytky

Viac detailov

Ďalšie možnosti:

Hákový zámok, protiplech, kľúč, zapustené úchytky (2 ks), náprstok, montážne prvky

Popis


Kompletná sada kovania pre posuvné dvere, ktorá obsahuje; hákový zámok pre posuvné dvere vo verzii na kľúč, sadu úchytiek s pohodlným, oválnym tvarom a náprstok pre posuvné dvere. Zostava je farebne konzistentná a je funkčným riešením pre použitie s posuvnými dverami skrytými v stene (kazeta) a v nástennom prevedení. Súpravu je možné použiť na drevené a doskové dvere; obľúbené MDF a HDF dosky používané na výrobu nábytkových dvierok a čiel. Produkt z rady PREMIUM vyznačujúci sa vysokou kvalitou spracovania.

Hlavné komponenty súpravy; Kľučky, náprstok, predná časť zámku a protiplech k rámu sú povrchovo upravené v čiernej matnej farbe. Produkty v čiernom prevedení sú odpoveďou na potreby najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú jedinečné, dizajnové riešenia interiérového dizajnu domov a bytov.

Balenie obsahuje: hákový zámok na posuvné dvere (1 ks), Kľúč k zámku (1 ks), Protiplech na rám dverí / zárubňu / (1 ks), Sada zapustených úchytiek - oválne (2 ks), Náprstok (1 ks) ks) a montážne prvky.

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.