Zámky na posuvné dvere

Zámky na posuvné dvere

Zámok PO - zostava chróm ZOKKCB

23,30 €

Ďalšie možnosti:

Hákový zámok, protiplech, kľúč, zapustené úchytky (2 ks), náprstok, montážne prvky

Popis


Kompletná sada kovania pre posuvné dvere, ktorá obsahuje; zámok s háčikom pre posuvné dvere v kľúčovej verzii, súprava okrúhlych rukovätí a náprstok pre posuvné dvere. Sada je konzistentná z hľadiska farby a je funkčným riešením na použitie v posuvných dverách. Súprava môže byť použitá pre drevené dvere a pre drevené dvere; populárne MDF a HDF dosky používané na výrobu dverí a nábytku; lakované, dyhované,  Výrobok je charakterizovaný vysokou kvalitou.

Hlavné prvky súboru; rukoväte, náprstok, predná časť zámku a upevňovací list k rámu dverí sú dokončené vo farbe Chróm Lesklý. Je to krásna strieborná farba, ktorá je vždy módna. Farebný Chróm Lesklý je veľmi populárna farba prvkov dokončovacieho a interiérového dizajnu, a preto výber súboru kovania v tejto farbe môže vytvoriť jednotné zloženie celého interiéru.

V balení: háčikový zámok na posuvné dvere (1 ks), kľúč na zámok (1 ks), hákový plech na rám zárubne (1 ks), sada zapustených rukovätí - okrúhle (2 ks), náprstok (1 ks) a montážne prvky.

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.