SMART vložky

SMART vložky

SMART K cylindrická vložka čierna

129,00 €

otvorte kódom alebo telefónom

Viac detailov

Ďalšie možnosti:

SMART vložku, kompletnú montážnu sadu, RFID bezdotykové karty (2 ks), tradičné kľúče na núdzové otvorenie (2 ks)
Doprava zdarma
SMART vložky

Popis


Zámková vložka GMB SMART je zariadenie, ktoré vám poskytne pohodlný a rýchly prístup do akejkoľvek miestnosti bez použitia kľúčov! Dvere môžete otvoriť pomocou kódu na klávesnici (trvalého alebo dočasného) alebo pomocou aplikácie v telefóne. Vďaka funkcii generovania dočasných prístupových kódov môže byť zariadenie perfektným riešením pre byty na prenájom !

Inštalácia vložky je jednoduchá a rýchla, môžete ju nainštalovať sami za menej ako 3 minúty! Dôležité je, že vložka na správne fungovanie nevyžaduje prístup na internet.

Aplikácia :
Cylindrická vložka je spravovaná pomocou aplikácie poskytovanej spoločnosťou TTLock – globálnym lídrom v riešení zámkov SMART. Aplikácia je dostupná pre platformy Android a iOS; iPhone a hodinky. Je ľahko ovládateľný a zároveň veľmi pokrokový, umožňuje okrem iného napr. : správu používateľov pridávanie a odstraňovanie prístupových kódov, pridanie plánov prístupov pre jednotlivých používateľov, udržiavanie plánu vstupu/výstupu pre jednotlivých používateľov, generovanie eKľúčov, teda prístupu pre neohlásených hostí, ktorým chcete udeliť prístup do miestnosti; dočasné, trvalé, jednorazové alebo opakujúce sa. Podrobné informácie o funkciách ponúkaných produktom nájdete v používateľskej príručke.

Núdzové otváranie :
Samozrejmosťou vložky GMB SMART je riešenie núdzového otvárania v prípade vybitej batérie alebo inej núdzovej situácie;
pomocou tradičného kľúča, ktorý je súčasťou súpravy (2 ks) - kľúč je esteticky skrytý v cylindrickom mechanizme,
poskytovanie externého napájania vložky cez port USB-C - z power banky alebo smartfónu.

Zdroj :
Vložka GMB SMART je napájaná štandardnou vymeniteľnou batériou CR123A, ktorú možno ľahko zakúpiť v obchodoch s elektronikou. Výmena batérie je jednoduchá a zaberie menej ako minútu. Doba prevádzky na jednu batériu závisí od frekvencie používania, výrobca ju definuje cez 100 000 cyklov otvorenia/zatvorenia so zariadením. Batérie nie sú súčasťou dodávky.

Veľkosť vložky sa označuje písmenom A/B. Vložka je dostupná v rôznych dĺžkach   - externá klávesnica je zo strany 30 mm.
Zámkové vložky sa dodávajú v mnohých rôznych veľkostiach prispôsobených hrúbke dverí, pre ktoré sa má vložka použiť, preto pri objednávaní novej vložky GMB SMART musíte uviesť jej veľkosť.

Obsah súpravy a montáž
Sada s vložkou GMB SMART obsahuje všetky prvky potrebné na montáž, ktorá je veľmi jednoduchá a rýchla - bez skrutkovania, vŕtania či iného trvalého zásahu do dverí. Okrem toho súprava obsahuje 2 RFID bezdotykové karty, ktoré možno naprogramovať na otvorenie cylindrickej vložky a 2 tradičné kľúče na núdzové otvorenie. Vložka nevyžaduje pre správne fungovanie prístup na internet. Použitie voliteľnej WiFi brány však rozširuje možnosti správy vložky odkiaľkoľvek na svete.

Využite jednotnú akciovú cenu pre všetky rozmery vložiek.

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.