Kľučky na interiérové dvere

Kľučky na interiérové dvere

BARCELONA K kľučka antibakteriálna VBAKCZA

17,80 €

čierna antibakteriálna farba

Viac detailov

Popis


Kľučka je nenahraditeľným prvkom vo dverách, ale zároveň predstavuje biotop pre mikroorganizmy žijúce na ľudských rukách. Uvedená kľučka má široké možnosti použitia v nemocniciach, na klinikách, v hoteloch, škôlkach, škôlkach, školách atď. V súkromných domoch a bytoch je riziko šírenia patogénnych zárodkov oveľa nižšie, ale tiež existuje.

Kľučky kolekcie BARCELONA sú originálnou kombináciou jednoduchých, moderných tvarov s hranatým dizajnom. Vďaka ich konštrukcii sú tieto kľučky jemným nádychom moderny - dokonale korešpondujú s módnym interiérom a zároveň ich dopĺňajú. Z technickej stránky má výrobok všetky potrebné doplnky: dvojitá podpora vratných pružín pre vrátenie kľučky do horizontálnej polohy, dvojitý imbusový kľúč. Štíty na kľučke BARCELONA majú skryté montážne prvky, čo pozitívne ovplyvňuje estetickú vlastnosť výrobku.

Povrch kľučky má povlak s aktívnymi iónmi striebra, ktorý účinne eliminuje mikroorganizmy.

Kľučka je v módnej farbe - čierna matná. Kľučky v čiernej farbe sú odpoveďou na potreby tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú jedinečné, dizajnérske riešenia v interiéri domov a bytov.

Súprava obsahuje: 2 kľučky BARCELONA (ľavá a pravá rukoväť - pre dvere), všetky prvky pre montáž kľučiek dverí a návod na montáž.

Kľučky majú rýchly a intuitívny montážny systém, ktorý vám umožní jednoducho namontovať kľučku.

Detail kľučky si môžete pozrieť v priloženom videu:

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.