Blog

Kategórie

Výhody elektrického zámku na dvere

Publikované dňa 2023-11-15

Elektrické zámky na dvere sa stávajú stále obľúbenejším riešením pre domácnosti aj komerčné priestory. Ponúkajú množstvo výhod, ktoré tradičné mechanické zámky nemôžu poskytnúť. V tomto článku sa pozrieme na hlavné výhody elektrických zámkov a prečo by ste mali zvážiť ich inštaláciu oproti klasickým dverným zámkom.

1. Väčšia bezpečnosť

Elektrické SMART zámky sú často vybavené pokročilými bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad biometrické rozpoznávanie, kódové klávesnice alebo dokonca rozpoznávanie tváre. Tieto funkcie sťažujú neoprávneným osobám vstup.

2. Pohodlie na dosah ruky

Veľa elektrických zámkov umožňuje ovládanie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. To znamená, že môžete odomknúť dvere na diaľku, napríklad keď príde návšteva bez toho, aby ste museli vstávať z pohovky.

3. História prístupov

Elektrické zámky často zaznamenávajú, kto a kedy vstúpil do objektu. Táto funkcia je užitočná na sledovanie prístupov a môže pomôcť pri vyšetrovaní podozrivých aktivít.

4. Flexibilita

Veľa elektrických zámkov umožňuje nastaviť dočasné kódy alebo prístupové práva. To je ideálne, ak potrebujete umožniť prístup napríklad remeselníkom alebo návšteve na obmedzenú dobu.

5. Energetická účinnosť

Elektrické zámky obvykle spotrebujú minimálne množstvo energie a mnoho z nich má batérie, ktoré vydržia niekoľko rokov. Niektoré modely dokonca ponúkajú solárne nabíjanie.

6. Integrácia s domácimi systémami

Mnoho moderných elektrických zámkov je možné integrovať s domácimi automatizačnými systémami, čo umožňuje napríklad automatické zapnutie svetiel alebo kúrenie po odomknutí dverí.

7. Estetický vzhľad

Elektrické zámky sú často navrhnuté s dôrazom na moderný design, čo môže zvýšiť estetickú hodnotu vášho vstupu.

Elektrické zámky

Elektrické zámky na dvere predstavujú moderné a efektívne riešenie na zabezpečenie vášho domova či kancelárie. Ponúkajú kombináciu vysokej bezpečnosti, pohodlia a flexibility, čo ich robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie možné zabezpečenie svojich priestorov.

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Štv. 8.00 - 16.30
Piatok 8.00 – 16.00
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.