Delené - hranatý štít

Delené - hranatý štít

LINEA rozetové kovanie nikel satén ZLIZN

13,90 €

nikel satén

Viac detailov

Popis


Moderná kľučka s elegantne zakrivenou rukoväťou. Pôvodný vzor rukoväte LINEA dokonale zodpovedá priamym, hladkým dverám a modelom s klenutými, geometrickými ozdobami alebo zasklievaním. Rukoväť je v každodennom používaní veľmi pohodlná - má dobre zvolené proporcie a okraje sú vhodne tvarované.

Rukoväť je dostupná vo farbe; Satinový nikel (kartáčovaný) v kombinácii s lesklom niklu. Také sfarbenie je populárne a vyskytuje sa aj na iných prvkoch vnútornej úpravy, a preto si vyberiete rukoväť vo farbe niklovej satiny, môžete získať konzistentnú, elegantnú vnútornú kompozíciu. Rukoväť LINEA v niklovej saténovej farbe má jemnú drážku na rukoväti, ktorá oddeľuje lesklý diel rukoväte od kartáčovanej povrchovej časti.

Je vyrobený z kovu - ZnAl a hliníka. Sú to materiály, ktoré vám umožnia vytvarovať zaujímavé, atraktívne navrhnuté produkty pri zachovaní vysokej kvality a trvanlivosti počas používania.


- dvojitý dverový operačný systém; po stlačení sa rukoväť automaticky vráti do správnej (horizontálnej) polohy,
- dvojitý systém šesťhranných svoriek, ktorý stabilizuje zostavu rukoväte a ovplyvňuje dlhú dobu bezporuchovej prevádzky.

Sada obsahuje;
- sada kľučiek dverí (2 kusy, ľavá a pravá rukoväť),
- súbor montážnych prvkov: pomocou skrutiek a skrutiek do dreva,
- ojnica pre štandardný rozmer 8 x 8 mm.

Montážne prvky sú vhodné pre dvere s hrúbkou od 30 mm do 60 mm; najobľúbenejšie modely dverí na trhu majú hrúbku 40 mm - kľučky dverí im vyhovujú.

Recenzie


Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Pia. od 8.00 - 16.30
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.