Otvárač dverí

Otvárač dverí

ENTR FAB - KIT 1 + vložka

381,00 €

NA OBJEDNÁVKU!

inteligentný zámok + vložka

Viac detailov

Otvárač dverí

Popis


Diaľkovo ovládaný ZÁMOK FAB ENTR

Vyberte správny rozmer vložky:

Prvý je rozmer A, ktorý získate tak, že zmeriate vzdialenosť medzi stredom otvoru pre upevňovaciu skrutku cylindrickej vložky a vonkajšou hranou kovania z vonkajšej strany dverí.

Druhý je rozmer B, ktorý získate tak, že zmeriate vzdialenosť medzi stredom otvoru pre upevňovaciu skrutku cylindrickej vložky a vnútornou hranou kovania z vnútornej strany dverí.

Strácate vy alebo vaše deti kľúče? Zabúdate pri odchode z domu zamykať? Chcete umožniť prístup do vášho domu svojim známym treba po dobu dovolenky, ale neriskovať stratu kľúčov?

Všetky tieto požiadavky rieši inteligentné motorický zámok FAB ENTR, ktorý vám umožní ovládať dvere priamo z vášho Smartphonu či tabletu, pomocou PIN klávesnice, odtlačkom prstov alebo diaľkovým ovládaním.

Užívajte si výhody inteligentného zámku a vytvorte zo svojich obyčajných dverí "múdre dvere".

Aké výhody má elektronická vložka FAB ENTR?

Už žiadne kľúče
Inteligentné motorický zámok FAB ENTR môžete ovládať pomocou svojho Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice alebo odtlačkom vášho prsta.

Bez požiadavky na káble
Motorický zámok FAB ENTR je napájaný výkonnou a ekologicky šetrnú batérií, ktoré má výdrž až 3 mesiace. V mobilnej aplikácii môžete sledovať stav batérie a v prípade potreby batériu dobiť drôtovú alebo bezdrôtovú nabíjačkou.

bezdrôtové príslušenstvo
Rovnako ako cylindrická vložka FAB ENTR, tak tiež PIN klávesnica, diaľkové ovládanie a čítačka prstov nepotrebuje k svojej inštalácii a ovládanie žiadne káble.

Automatické uzamknutie dverí
Odchádzate z domu v zhone a nie ste si istí, či ste zamkli dvere? Vďaka možnosti režimu automatického uzamknutia dverí budete mať istotu, že sa po vašom odchode dvere vždy uzamknú.

jednoduchá inštalácia
Vďaka kombinácii revolučných technológií a motorickej cylindrickej vložky FAB 2000 nie je na inštaláciu inteligentného zámku FAB ENTR nutný žiadny zásah do dverí. Pri inštalácii môžete postupovať ako pri štandardnej výmene vložky. Motorický zámok FAB ENTR vyzerá z vonkajšej strany dverí len ako obyčajný zámok.

maximálne bezpečie
Motorická funkcie zámku a automatická detekcia zatvorení dverí zaistí, že dvere budú vždy uzamknuté a teda bezpečné. Naviac kombináciou s cylindrom FAB 2000 v 4. bezpečnostnej triede vytvoríte bezpečný prístupový systém k vášmu domu.

ovládanie pomocou Smartphonu či tabletu, PIN kód, odtlačku prsta alebo diaľkového ovládača
jednoduchá inštalácia bez požiadaviek na káble
napájaný výkonnou a ekologicky šetrnú batérií
bezdrôtové príslušenstvo
režim automatického uzamknutia dverí
ideálny pre všetky typy dverí

V cene je zahrnutý motorický otvárač FAB ENTR + bezpečnostná vložka - ostatné komponenty si môžete vybrať z príslušenstva

Recenzie


Na stiahnutie

ENTR FAB článok

popis funkcie motorického otvárača

Na stiahnutie (221.49k)

Súvisiace produkty

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 EUR
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrátenie

Kupujte bez obáv, máte
15 dní na vrátenie nákupu

Skúsenosti

Už 20 rokov predávame
kľučky a schránky

Platba kartou

Môžete platiť
platobnou kartou

Poradíme

Po - Pia. od 8.00 - 16.30
0918 633 701, 0918 793 519

Nakupujte online bez obáv, 24 hodín denne 7 dní v týždni.